תיקי מחשב איכותיים

תיקי מחשב איכותיים

העידן החדש הביא לכך שרוב העבודה נעשית במשרדים מול מסכים. פלאי הטכנולוגיה והיכולת לעבוד גם מרחוק יצרו אפשרויות רבות לאנשים לעבוד מהבית או ממקומות רחוקים ביתר קלות והכפר הגלובלי מעולם לא נראה קרוב כל כך. השנתיים האחרונות הביאו את העבודה מרחוק לשיאים חדשים, ורבים עושים את עבודתם מהבית מצוידים במחשב נייח או נייד.

הדרך לשאת את המחשב שלך

יחד עם המחשבים הניידים שהפכו לזמינים וקיימים כמעט בכל בית ואצל כל עובד וסטודנט, גם שוק התיקים גדל משמעותית והיום תיקי מחשב הם חלק בלתי נפרד מהציוד של כל עובד. מחשבים ניידים הפכו להיות חלק מהנוף, והיום ניתן לראות אנשים היושבים מול לפטופים בבתי קפה ובטיסות ועובדים או צופים בסרטים ובסדרות. היכולת לקחת איתנו את העבודה והבילוי לכל מקום שדרגה משמעותית את הניידות שלנו ושחררה אותנו מכבלי המחשב הנייח. היום ניתן למצוא תיקים לנשיאת המחשבים במגוון צורות, צבעים וסוגים כחלק מפריטי היום־יום שלנו. תיקי גב, תיקי יד, טרולי – כל בחירה שנוחה ומתאימה לשאת את המחשב הנייד איתנו.

סטודנטים שנוסעים לאוניברסיטה בתחבורה הציבורית מעדיפים לא פעם תיקים לגב עם כתפיות מרופדות שמאפשרים להם לשחרר את הידיים ולשאת את התיק בנוחות לאורך היום. עובדים הנדרשים לנסוע לחוץ לארץ בוחרים לא פעם במזוודת טרולי עם גלגלים המאפשרת להם להתנהל בנוחות בטרמינלים עם הציוד הנדרש והמחשב.

מוצרי האיכות של swiss

אחד המוצרים הנדרשים ביותר לעובדים היום הוא תיק ללפטופ, וחברות רבות בוחרות לרכוש עבור עובדיהן תיקים איכותיים שיתאימו לאופי הפעילות הנדרשת. כשמדובר בתיקים שצריכים להכיל אביזר רגיש כמו מחשב נייד, חשוב שהם יהיו רכים ומרופדים אך עמידים בפני מכות, רטיבות ובגודל המתאים. למותג האיכותי והיוקרתי swiss planet יש מבחר מוצרים רחב המתמקד בתיקי עסקים, תיקים למחשבים, מזוודות טרולי, מוצרים לכנסים, תיקי נסיעות ותיקי רחצה. האיכות של מותג זה באה לידי ביטוי לא רק בגימור, בתפירה, במגוון ובצבעים, אלא גם באחריות לשנתיים על כל המוצרים. תיקי הנסיעות והספורט, מזוודות הטרולי ושאר המוצרים ניתנים לבחירה בצבעים ובצורות נשיאה שונות. יש מי שמעדיף ידית נשיאה ויש כאלה שאוהבים תלייה על הכתף – המגוון הגדול הופך את האביזרים הללו מכלי נשיאה לפריט אופנתי לכל דבר.  

מוסיפים מיתוג

פרסום שם החברה על גבי מוצרים הוא דרך יעילה להפוך את המוצרים לכלי לקידום מכירות יחד עם ייחוד עבור המקבל. מיתוג על תיקים מאפשר להפוך אותם למוצר פרסומי עם הוספת לוגו, שם החברה, ביטוי המזוהה עם החברה או הקבוצה ובכך הופך את המוצר הניתן לעובדים או ללקוחות לאישי יותר. חברות וארגונים קטנים וגדולים נוהגים להזמין מוצרים עבור עובדיהם כמתנות לחגים, כמתנות באירועים, בכנסים, כמתנות ללקוחות או כאמצעי של תחושת זהות, אחידות וזיהוי. באופן זה המיתוג מופיע לא רק על בגדי עבודה אלא גם על מוצרים הקשורים לעבודה ואף לפנאי של העובדים. 

את המוצרים ניתן להזמין גם בכמות גדולה, בצבעים שונים, בבדים מגוונים ובמגוון צורות, גדלים וסוגים. כך ניתן להתאים את הסוג המועדף לנשים ולגברים, לנשיאת גב, יד או במזוודה. הוספת מיתוג על גבי המוצרים יכולה להיעשות לפי בחירה: רקמה, הדפסה, הטבעה, הדבקה, תפירה או חריטה לפי סוג הבד ועם הכיתוב הרצוי. חברת שוגון משווקת מוצרי איכות ומתנות לעובדים עבור חברות, ארגונים פרטיים וציבוריים. שוגון היא הכתובת להזמנת מגוון גדול של תיקי איכות בכל גודל וצורה עם מיתוג והכול תחת קורת גג אחת ובאחריות.