מזוודות וטרולים לנסיעה

נסיעה לטיול לא מתחילה ברגע ההגעה לנמל התעופה, אלא הרבה קודם. כבר בעת הזמנת החופשה, התכנון והכנת המסלול מרגישים בהתרגשות ובהנאה המתקרבת. השלב הבא בדרך אל היעד הוא האריזה. לא חשוב אם זו נסיעה קצרה, יעד רחוק, נסיעת עבודה או חופשה משפחתית, מה שחשוב הוא לקחת איתכם את כל מה שאתם זקוקים לו ולא לשכוח פריטים חשובים.

אורזים חלום

את הציוד הדרוש בדרך כלל אורזים במזוודה – גדולה או קטנה – זו בחירה אישית ותלויה באורך הנסיעה. יש שלל סוגי מזוודות, רכות, קשיחות ובגדלים שונים, כך שאפשר להתאים את הפריט לצורך וליעד. לא פעם עולה השאלה המתבקשת: מה עדיף – מזוודה קשיחה או רכה? התשובה אינה חד־משמעית. המזוודות הקשיחות שומרות טוב יותר על התכולה כיוון שהמבנה שלהן מגן עליהם מפני מעיכה, אך הן כבדות יותר מהרכות, שבהן ניתן לדחוס יותר והן כוללות גם תאים פנימיים וחיצוניים.

ניפגש בטרמינל

העומס בשדות התעופה ברחבי העולם בשנים האחרונות יחד עם תופעת הכבודה הנעלמת שלא מגיעה ליעדה הביאו לעליית קרנן של המזוודות הקטנות – טרולים לעלייה למטוס. תיקי גלגלים אלה, בנפח של עד 20' בדרך כלל, נמצאים איתכם בתא הנוסעים מעל לראשכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהציוד שלכם יגיע איתכם ולא יטייל ברחבי העולם. בטרולי תוכלו לארוז פריטים שתרצו שיהיו איתכם גם במהלך הטיסה וכך גם לא תצטרכו לבזבז זמן בהמתנה למזוודה בטרמינל. אם זו נסיעת עסקים, הרי שהנוחות של הציוד האישי יחד עם המחשב ושאר צורכי העבודה מאפשרת לכם ניידות, מהירות וביטחון שכל מה שאתם זקוקים לו לא ילך לאיבוד.    

איך בוחרים את המזוודה?

כפי שציינו, ישנה בחירה בין המזוודות הקשיחות לרכות, ובין טרולי קשיח או רך. בנוסף, חשוב לבחור צבע או סימן שיאפשר לכם לזהות את הפריט שלכם בין כל שאר התיקים והציוד במסוע הכבודה. בכל גודל וצורה שתבחרו, חשוב מאוד להקפיד על איכות, שכן מזוודה שנשברת, מתפרקת או שגלגליה נהרסו היא עוגמת נפש המקשה עליכם להמשיך לסחוב את הציוד שלכם, והוא גם עלול להינזק. החומר שממנו עשויה המזוודה צריך להיות קל משקל אך עמיד ואיכותי. אם היא מהסוג הרך, היא לרוב עשויה מפוליאסטר בצפיפות גבוהה, דבר שהופך אותה לחזקה, אך כדאי לבדוק שהשלדה שלה חזקה וגמישה מספיק כדי לשמור על התכולה. אם היא מהסוג הקשיח, היא יכולה להיות עשויה מ־ ABS - פלסטיק גמיש, קשיח וקל משקל. חשוב לשים לב לידיות נשיאה נוחות, לאפשרות לשנות את גובה הידית הנשלפת, כך שיהיה אפשר להתאימה לגובה האדם הנושא אותה בנוחות. הגלגלים של כל סוג מזוודה הם כנראה החלק החשוב ביותר, שכן הם צריכים להיות נוחים להסעה, מסתובבים 360 מעלות ולאפשר לכם לנוע בקלות בלי להרגיש את משקל הציוד.

סימני היכר

אחת הדרכים לזהות את הציוד שלכם היא באמצעות סימן היכר. פריטים בצבעים שונים או מיתוג על המזוודה או הטרולי יכולים להיות יעילים מאוד בזיהוי הפריט שלכם בתוך ים הכבודה הזורם. מלבד זאת מדובר כמובן בפרסום העושה את קידום המכירות ללא מאמץ.

מתנות לעובדים ולרגל החגים

בהזמנת תיקי נסיעה מכל סוג וגודל לעובדים, תוכלו להזמין בחברת שוגון, המתמחה בתחום התיקים ומוצרי העור, גם הוספת מיתוג שיודפס או יירקם על גביהם. ניתן לעצב את הלוגו או כל ביטוי נבחר בצבעים לפי בקשת הלקוח והמתנות יגיעו ארוזות, איכותיות ועם אחריות של חברה ידועה וותיקה העובדת עם חברות במגזר הציבורי, הפרטי ועם כוחות הביטחון.