כיסויי תפריטים למסעדות

כיסויי תפריטים למסעדות

ישיבה במסעדה היא הנאה עבור רוב האנשים, ואחד הדברים הראשונים שמקבלים את פני הסועדים עם ישיבתם במקום הוא התפריט. התפריט של מסעדה הוא יותר מהצגת המנות והמחירים, לתפריטים יש חשיבות בעצם עיצובם, בהשקעה בהם ובנראות המצביעה על החשיבות בעיני הבעלים. בעל מסעדה שמשקיע בעיצוב המקום, באווירה, בהגשת תפריטים מכובדים, רוב הסיכויים שגם משקיע במנות המוגשות. חוות הדעת על מסעדה או בית קפה נקבעת על פי כמה פרמטרים:  עיצוב המקום, גיוון התפריט והמראה שלו, טעם המנות, המחיר ועוד. מראה התפריטים יכול בקלות לשפר את חוויית הלקוח במסעדה אם דואגים להם לכיסוי דמוי עור ההופך אותם למהודרים יותר ועמידים יותר.

כיסויים לתפריטים

כיסויי תפריטים למסעדות נועדו לכמה צרכים, הם אומנם הופכים את הדפים למהודרים ומרשימים יותר, אך הם גם מאפשרים לשמור עליהם נקיים, לא מתקמטים, עמידים ונוחים להחזקה. למסעדות שונות יש מגוון מנות, ולחלקן יש צורך ביותר מעמוד אחד, והדרך הנוחה ביותר היא להכניסם למעטפת כפולה המאפשרת לפתוח אותם כמו ספר ולאחוז בהם בנוחות. יש מסעדות שבהן לתפריט יש עמוד אחד משני צדדים, והוא מצריך כיסוי שקוף דו צדדי, ויש בתי עסק שבהם התפריט מכיל מנות רבות ויש צורך במספר דפים, שכל אחד מהם מוכנס לכיס שקוף לנוחות הלקוח כדי שיוכל לדפדף ולמצוא את מבוקשו. את הכיסים השקופים הללו ניתן לארוז באוגדן דמוי עור המאפשר מצד אחד שמירה והגנה על הדפים ומצד שני נוחות אחיזה ושימוש עבור הסועדים. יש מסעדות שבהן התפריט מוצג בקדמת הכניסה למקום כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לעיין בתפריט ולהחליט אם להיכנס, והוא מהווה מעין כרטיס ביקור של בית העסק.  

כריכה דמוית עור משדרת יוקרה, היא קשיחה אך גם גמישה ומאפשרת הכנסה והוצאה של הדפים לפי הצורך כשרוצים לשנות את מבחר המנות. ישנם אוגדנים עם פינות מעוגלות ואחרים עם פינות זוויתיות, יש עם ציפוי מתכת בפינות ויש אחרים הכוללים גם כיסים בכריכה הפנימית. להשלמת המראה של האוגדנים למנות ניתן להוסיף גם אוגדנים קטנים יותר לחשבון המוגש ללקוחות בתום הארוחה.

מיתוג על גבי התפריטים

מיתוג על גבי מוצרים הוא דרך לקידום מכירות, פרסום אך גם שיוך לחברה ולמקום המעיד על עוצמה ומשדר הצלחה. כשמסעדה משקיעה בתפריטים שלה היא משדרת ניסיון, חשיבה על כל פרט וכבוד ללקוח. אוגדן כריכה דמוית עור יכול להיות בעל עמוד אחד, כפול ואף בעל ארבעה דפים בצורות קיפול שונות כדי שכל דפי התפריט יוכלו להשתלב בתוכו. על האוגדן ניתן להדפיס את שם המסעדה, לוגו או כל ביטוי מבוקש, לחרוט, להטביע ועוד שיטות למיתוג על גבי המוצרים בכל צבע שבוחרים.   

בעידן הנוכחי, כשהתחרות קיימת בכל תחומי המסחר בשוק הפרטי והציבורי, עולה החשיבות של מיתוג ופרסום. אומנם אנו מוקפים מכל עבר בשיווק ובפרסומות, אך הדרך להשתלב בתחרות ולהתבלט היא להיות מקצועי, לעשות את הדברים היטב ובנראות גבוהה. במסעדות ובבתי קפה להשקעה בפרטים הקטנים, בתפריטים ובלוגו יש חשיבות בעוצמה של המקום ובהיותו מצליח יחד עם מקצועיות השף במטבח. ניתן להזמין אוגדנים בכל גודל, חד צדדי, דו צדדי, עם מספר כנפיים ובכריכה דמוית עור גם בכמויות גדולות. חברת שוגון מתמחה במוצרי עור ודמויי עור, היא מעצבת, מייצרת ומשווקת את הפריטים הרבים לחברות גדולות, ללקוחות פרטיים ומסחריים והכול תחת מטרייה אחת של איכות ואחריות. ניתן להוסיף כל לוגו במגוון שיטות ולקבל ייעוץ מקצועי לפני כל הזמנה בכל תחום.