מעניקים תיקים למתגייסים

מעניקים תיקים למתגייסים

חוק הגיוס במדינת ישראל מביא בני נוער לשערי הצבא וליציאה לדרך חדשה. זהו שלב שבו הם הופכים עצמאיים יותר, בוגרים יותר ומוצאים עצמם רחוק מהבית ומהנוחות שהכירו עד אז. יש לכך יתרונות רבים המאפשרים להם לגלות יכולות רבות בעצמם, להתבגר ולמצות את הניסיון שרכשו עד אותו גיל. הריחוק מהבית והחברים החדשים שעימם הם נפגשים מביאים אותם לשלב שבו עליהם להסתדר לבד, להתמודד עם שבועות שטח, עם מדים וכביסה אין־סופית.

לקראת הגיוס יש ציוד רב שהורים נערכים לרכוש עבור החייל או החיילת שלהם, והפריטים הראשונים שהם צריכים הם תיקי גב גדולים שיכולים להכיל את כל הציוד הנדרש לזמן ממושך מחוץ לבית. אומנם כשנוסעים לטיול בחו"ל כולנו לוקחים הרבה פריטים, אך אנו משתמשים במזוודה ולא צריכים לכתת רגליים בשטח, בתחבורה הציבורית ובאוהל צפוף. חיילים בישראל ממלאים את התחבורה הציבורית בכל תחילת שבוע ובסופו, כשהם עמוסים בציוד רב משקל. כדי שיהיה להם נוח להתנהל איתם המוצרים צריכים להיות איכותיים, לא להיקרע למרות המשקל והטלטולים בדרך ובשטח, והרוכסנים צריכים להיות נוחים ועמידים לאורך זמן. שנות השירות יכולות להיות מאתגרות, אבל במה שניתן להקל עליהם אנחנו הרי נעשה את המרב שאנו יכולים.

אומרים תודה למתגייסים

לקראת תקופות הגיוס הגדולות נהוג לערוך כנסי מתגייסים בערים השונות ולהעניק תיקי גב גדולים כמתנות למתגייסים. אומנם הציוד הנדרש לחיילים כולל פריטים רבים, חלקם ניתנים בלשכות הגיוס, אך יש מוצרים שצריך להיערך איתם מראש, ביניהם תיק רחצה, בגדים תחתוניים, בגדי ספורט, נעלי ספורט, שק כביסה ועוד. התיקים המיועדים למתגייסים צריכים להיות גדולים מספיק, לאפשר להם לסחוב אותם גם על הגב בנוחות עם כתפיות מרופדות, משטח גב מרופד, תאים גדולים לכל הפריטים וידית אחיזה.

מלבד עיריות, עמותות וארגונים גדולים, גם חברות נוהגות לחלק מתנות לעובדים שילדיהם מתגייסים ולהעניק להם מתנה שימושית ואיכותית שתשמש אותם היטב ולאורך זמן.

אותם תיקים גדולים, עמידים ונוחים יכולים לשמש את החיילים המשוחררים גם בטיולי התרמילאים אחרי הצבא. התאים המרווחים הפנימיים והחיצוניים מאפשרים לאחסן את כל הציוד הדרוש וגם לשאת אותו ממקום למקום עם אפשרות לשליפה מהירה ולהגנה מהגשם.

תיקי חיילים ממותגים

התיקים שאותם נושאים החיילים נמצאים בכל מקום שבו הם מסתובבים, ומלבד הציוד שלהם הם יכולים להיות גם פריט של קידום מכירות ופרסום עבור הגוף שהעניק אותם. התיקים הגדולים יכולים לכלול הדפסה או רקמה של שם החברה, שם העירייה או הארגון, ובכך נותנים לחיילים חיבור לציוד האישי שלהם יחד עם תזכורת למתנה שקיבלו. מיתוג הוא פרסום שמשלים את הפריטים וניתן להוסיף אותו על תיקי הרחצה, על התיקים הגדולים וגם על כל פריט שמהווה ייחודיות עבור אותו חייל. ניתן לבחור את סוג ההדפסה, הרקמה או ההדבקה לפי סוג הבד, כמו גם את צבעי הלוגו שיבלטו על רקע התיקים, וכך גם החיילים הפרטיים שלנו יוכלו לזהות את הציוד האישי שלהם בין שלל התיקים.

כדי שתהיו בטוחים שהמתנה לחיילים היא איכותית ותוכל לשמש אותם, חשוב לדאוג למוצר איכותי הכולל תו תקן ואחריות. בחברת שוגון ניתן להזמין גם כמות גדולה של תיקים מסוגים שונים הכוללים עיצוב של הלוגו למיתוג על גבי הפריטים, הדפסתם ואחריות על האיכות בכל שלב. אנו בחברת שוגון מתמחים בייצור ושיווק כל סוגי התיקים והאביזרים הנלווים ומשווקים לחברות, לגופים ביטחוניים, לגופים ציבוריים ולארגונים קטנים וגדולים כבר עשרות שנים. באופן זה ניתן לקבל את כל השירות בחבילה אחת ולהיות בטוחים שהמוצרים איכותיים.