מגינים על הברכיים

מגינים על הברכיים

ענפים רבים בתחום התעשייה והבנייה מצריכים עבודה פיזית אשר לאורך זמן עלולה לגרום לנזקים גופניים אם לא מקפידים על אביזרי הגנה מתאימים. כל מי שעובד בתחומים שבהם הוא עלול להיפגע צריך להיות מצויד באביזרי הגנה מתאימים. גם ענפי ספורט ותחביבים שונים עלולים לגבות מחיר גופני במקרים של תאונה, וגם מי שעוסק בכך מודע לצורך להגן על עצמו. כשעובדים נדרשים לבצע עבודה פיזית באופן יום־יומי העלולה לגרום לנזק לברכיים, הם צריכים להיות מצוידים כנדרש, אין סיבה לפגוע בבריאות כשאפשר גם אחרת.

ציוד מגן מותאם

הברכיים הן איבר שצריך לעמוד בעומס גדול. כל משקל הגוף מונח על מפרקים המאפשרים תנועה, הליכה, ירידה ועלייה במדרגות, ולאורך זמן הברכיים יכולות להיפגע. ניתוחי ברכיים הם בין הניתוחים הנפוצים ביותר, ובישראל מבוצעים אלפי ניתוחים להחלפת מפרק ברך בשנה, ולא מדובר בהכרח על נזקים כתוצאה מעבודה, אלא על שחיקה של הגוף. נזקים לברכיים יכולים לגרום לליקוי בתנועה ולכאבים ולפגוע בתפקוד היום־יומי. מי שעובד בעבודה שבה הוא נדרש לעמוד על הברכיים, למשל בענף הבנייה, במפעלים, במוסכים, בגינון ובמקומות העלולים לגרום להחלקה, מוסיף סיכון של פציעות על השחיקה העלולה לקרות עם השנים. גם מי שעוסק בספורט שבו הוא מפעיל את הברכיים או עלול ליפול על הברכיים מגדיל משמעותית את הסיכון לפגיעה. הדרך הטובה להגן על הברכיים היא באמצעות מגיני ברכיים היכולים למנוע פגיעה ונזק למפרקים.  

מגינים על הברכיים

בשנים האחרונות יש מודעות גדולה בקרב מעבידים ועובדים לשמירה על בטיחות בעבודה, וציוד הגנה הפך להיות חלק חשוב מהציוד לעובדים. כשצריך להגן על הברכיים ישנם מגוון סוגים של מגינים לפי סוג העבודה וההגנה הנדרשת. המגינים והברכיות הקיימים היום מאפשרים נוחות בעבודה יחד עם שמירה על המפרקים הרגישים. המוצרים מקטינים את העומס על הפיקה, שומרים מפני חתכים ומכות ומתחברים באמצעות רצועות גמישות שאותן ניתן להתאים לפי הצורך. עבודות שבהן נדרשת עמידה על הברכיים מצריכות מגן קל משקל הכולל משטח נוח העשוי מספוג המפחית כאבים, סופג זעזועים ואינו מחליק. ישנן גם ברכיות עם כיפה קשיחה הכוללות ליבת ג'ל המרככת את עומס המשקל להגנה בענפי עבודה שונים וגם כאביזר בטיחות ספורטיבי.

אביזרים ממותגים לעובדים

מוצרי ההגנה לעובדים שזקוקים להם הם חלק מהציוד הנדרש לעבודה, וכדי לשייך אותם לחברה ולהפוך אותם לחלק ממדי העבודה וציוד החברה ניתן למתג אותם במגוון צורות. על האביזרים ניתן להוסיף את לוגו החברה או איור לפי בחירה, והכול תחת מטרייה אחת בהזמנת הציוד. בדרך כלל חברות דואגות למתג מוצרים הניתנים כמתנות לעובדים או ללקוחות, ציוד לכנסים ולימי עיון, אך ניתן למתג גם ציוד עבודה, בעיקר אביזרים הניתנים לעובדים. אתם בוחרים את המוצר הרצוי, את כמות הדרושה לכם לצורך חלוקה לעובדים ואת הלוגו שיודפס או ייחרט על האביזרים. הברכיות והמגינים לברכיים הם חלק מציוד אישי לעובדים והופכים גם למוצרי קידום מכירות ופרסום, לכן יש משמעות לניצול הפלטפורמה לשיוך לחברה וגם כחלק ממוצרי הפרסום. את ההזמנה לעובדים חשוב לעשות בחברה ידועה כדי להיות בטוחים שלמוצרים יש תו תקן, יש אחריות לאיכות ושההזמנה תגיע בזמן. את עיצוב הלוגו על המוצרים ניתן לבחור ולקבל ייעוץ מקצועי, לעצב בעצמכם או לבקש עיצוב מהחברה ולהתייעץ בכל נושא. חברת שוגון מובילה כבר עשרות שנים את תחום הציוד לעובדים במגוון תחומי עבודה, ובכלל זה אביזרי הבטיחות, ומשווקת מוצרי איכות לחברות וארגונים פרטיים וציבוריים גם בכמויות גדולות.