דואגים לביגוד חורפי לעובדים

דואגים לביגוד חורפי לעובדים

כשעונת החורף מגיעה ואנחנו מתכנסים במקומות חמים ויבשים, יש עובדים שנדרשים להמשיך לבצע את עבודתם גם בתנאי גשם וקור. אין אפשרות לסלול כביש או לבנות מחלף מתוך משרד מחומם, אי אפשר לבנות בניין או לתקן את הדרך במקרה של בולען או מפגע אחר בלי להיות במקום, ויש צורך להיות בחוץ לאורך שעות רבות.

חברות ציבוריות או פרטיות, מפעלי תעשייה, עובדי עיריות, ארגוני ביטחון, חירום והצלה – כל אלה עובדים לאורך כל השנה, בכל מזג אוויר ובכל מקום שנדרש. העובדים שמבלים שעות רבות בתנאי מזג אוויר לא פשוטים צריכים להיות מצוידים היטב בביגוד מתאים למזג האוויר כדי להיות מוגנים ובטוחים.

ציוד לעובדים לחורף בטוח

ביגוד לחורף לעובדים צריך להתאים לסוג העבודה, לסביבת העבודה, להיות נוח לשימוש, איכותי וכמובן בטיחותי. עובדים הנדרשים להיות בחוץ בגשם ובקור אינם יכולים לאחוז מטרייה, כיוון שהם צריכים שתי ידיים משוחררות. הדרך הטובה ביותר לדאוג לנוחות העובדים ולשמור עליהם יבשים היא באמצעות מעילי גשם ארוכים המגינים מפני הגשם. לעובדים שזקוקים לביגוד עם נראות למרחוק, ישנם מעילי גשם זוהרים בצבעים זרחניים הכוללים כובעים להגנה מקסימלית. ישנן גם חליפות סערה ארוכות בצבעים זוהרים עם כובע הנשלף מהצווארון, תפרים מולחמים, גומי להגנה מקסימלית מהקור, רשת לאוורור וכיסים גדולים לציוד נדרש. יש חליפות סערה הכוללות שני חלקים ויש אחרות בצורת מעיל ארוך הנסגר באופן הרמטי למניעת רטיבות.

העובדים אומנם נדרשים לעבוד בתנאים לא נוחים בחורף ובקיץ, אך חובת המעביד לדאוג להם לציוד בטיחות ונוחות שיאפשר להם לבצע את עבודתם בכל מזג אוויר. אם מדובר בתנאי קור, כובע צמר, כפפות ומעילים הם חלק בלתי נפרד מציוד העבודה. המעילים עשויים מניילון נוח ומחמם או מפוליאסטר דוחה מים, עם חלק פנימי מאוורר כדי שהעובדים יוכלו להרגיש בנוח עם המעילים גם לאחר שעות רבות. הכפפות הן אביזר חשוב ביותר כשמדובר בעבודה בחוץ, שכן כפות הידיים הן הכלי שלהם והן נוטות להתקרר ואף לקפוא, ולכן יש להגן עליהן. יחד עם ההגנה מהקור, הכפפות צריכות לאפשר עבודה נוחה, לאפשר מגע (טאץ') במסכים בחלק מהאצבעות כדי שלא יהיה צורך להורידן בתדירות גבוהה.   

בגדי עבודה הניתנים על ידי מקום העבודה הם חלק מציוד החברה ויכולים להוות מוצרי קידום מכירות ופרסום לצורך שיווק יעיל. בגדי העבודה הממותגים יוצרים חשיפה רחבה לשם החברה, בעיקר כשמדובר בעבודה בחוץ. התחרות בין חברות וארגונים מצריכה חשיבה על חשיפה ופרסום בכל אמצעי, ומיתוג על בגדי עבודה של העובדים נעשה בעלות מינימלית ומשתלמת ללא השקעת משאבים רבים אך עם אפקטיביות גדולה. החשיפה לקהלי יעד ומיתוג על ציוד החברה הם חלק מעוצמת העסק, והם יכולים לשמש גם כמתנות ללקוחות.

מיתוג על מעילים, כובעים, חליפות וכפפות יכול להיעשות במגוון דרכים: הדפסה, הדבקה, תפירה, חריטה, רקמה ועוד - לפי בחירת הלקוח, סוג הבד, בכל צבע ובהתאמה לכל גודל.

איכות ללא פשרות

כשמדובר על בגדי עבודה, צריך לקחת בחשבון את העובדה שהם יהיו בשימוש תדיר, הם צריכים לעמוד בתנאי חוץ, להיות נוחים ולא להגביל את התנועה ולאפשר אוורור גם כשלובשים אותם לאורך שעות ומתחממים. איכות החומר חשובה, ומעסיקים הרוכשים לעובדיהם ציוד הגנה לחורף צריכים להקפיד על בדים וחומרים איכותיים. חברת שוגון מתמחה בציוד לעובדים, בציוד בטיחות בנוסף למיתוג מגוון בהזמנת כל כמות לעובדים. החברה משווקת מוצרי איכות בעלי תו תקן ואחראית על כל פרט מרגע ההזמנה ועד ההגעה ללקוח.